O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, istniejącą na rynku już od 1995r. Mając świadomość jak ważny jest dobór odpowiednich rozwiązań ; szczególnie jeśli chodzi o ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne, dbamy, aby nasza oferta sprostała Państwa oczekiwaniom i pozwalała uzyskać jak najwięcej korzyści. Dlatego też zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Bowiem wszyscy klienci są dla nas wyjątkowi.

Zapraszamy do placówki Unilink w Jasienicy lub skontaktowania się z nami telefonicznie.Nasi doradcyszybko i  prawnie porównają dla Ciebie oferty na każde ubezpieczenie którego potrzebujesz i to we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeń dostępnych na rynku. U nas wybór jest największy!

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście. Oprócz standardowych  roduktów komunikacyjnych (OC/AC) posiadamy szeroki wybór ubezpieczeń:

  • majątkowych (domy, mieszkania),
  • na życie (ubezpieczenia indywidualne i grupowe)
  • a także ubezpieczenia zdrowotne (atrakcyjne pakiety medyczne),
  • turystyczne (gdy wybierasz siędaleko),
  • szkolne (NNW dla dzieci),
  • dla firm (ubezpieczenia korporacyjne),
  • rolne (upraw i gospodarstw) i inne.

Nasi klienci nie muszą zaprzątać sobie głowy terminami kończących się polis. To my dbamy o ciągłość ubezpieczenia i wyszukujemy najbardziej atrakcyjneoferty.U nas wszystkie formalności możesz załatwić zdalnie. Jeśli wolisz przyjść do nas osobiście to wiedz, że czeka na ciebie dodatkowo: kawa i aktualna prasa do przeglądu.

Nasze biuro mieści się przy ul. Cieszyńskiej nr 291 obok/ tuż przy sklepie Roll i Żabka ;

Dla naszych klientów polecamy dogodny parking tuż przy biurze.

Można dojechać do nas także komunikacją miejską- przystanek Jasienica skrzyżowanie;

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00 a także w sobotę 09:00 – 14:00

 

 

Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
© 2022 . Realizacja: ActiveDesign